“Biama” është një dyqan specialiteti i birrës artizanale ku mund të takoni fatin tuaj.

2022.07.20

“Biama” është një dyqan specialiteti i birrës artizanale ku mund të takoni fatin tuaj.
2 minuta më këmbë nga stacioni JR Kanda.
Shijoni mbi 1000 lloje të birrës artizanale në mbarë botën.
Dyqani Beer-ma Kanda ka më shumë se 850 lloje birre craft!
Nga birra standarde tek ajo e rrallë, ka edhe botime të kufizuara që vështirë se mund t’i shihni ♪
Ju mund të përjetoni eksitimin që mund të zgjidhni dhe argëtimin e pirjes dhe krahasimit në dyqanin tonë ☆
Mund ta merrni në shtëpi që ta shijoni në shtëpi!
Brendësia e pastër rekomandohet për festa pune dhe pije me kolegë dhe miq!
pijetore / bar / afër meje / restorant / udhëtim / turne / fabrikë birre / birrë / udhëtim / vendas

お問い合わせ
ご予約はこちら

お問い合わせ・ご予約はこちら

ネット予約は24時間受付
ネット予約はこちら
運命の一杯に出会える クラフトビール専門店「びあマ神田」

運命の一杯に出会える クラフトビール専門店「びあマ神田」

住所

東京都千代田区鍛冶町1-6-4

アクセス

JR中央線・山手線・京浜東北線【神田駅】徒歩2分
東京メトロ銀座線【神田駅】徒歩5分
JR総武本線【新日本橋駅】徒歩5分
神田駅から230m

電話番号

050-5385-3625

営業時間

営業時間
[月~土]
16:00~23:00
[日、祝]
15:00~22:00
日曜営業
定休日 無休 年末年始除く

  • びあマ北千住
  • びあマ亀戸